Nájdite si šaty snov

Rezervujte si termín.

Vyberte si šaty, ktoré vám sedia

Na skúšku je najlepšie prísť s malou skupinkou poradcov, ktorí Vám povedia, čo Vám pristane a pomôžu Vám s výberom. Ideálne je zobrať si 1 – 2 ľudí, lebo čím viac ľudí, tým viac názorov a nepotrebujete, aby Vás zbytočne poplietli.

Pomôžu vám ľudia s podobným vkusom

Dajte si tiež pozor, aby ste zobrali ľudí s podobným vkusom ako je ten váš. Poradcovia, ktorí majú úplne opačný vkus ako vy, vám nebudú veľmi užitoční, ani takí, ktorí vám na všetko povedia, že je to dobré. Často sa stáva, že modely, ktoré si nevesty vysnívali, im vôbec nesedia a odchádzajú s úplne inými šatami. Často takými, aké vôbec nechceli alebo ich dokonca najskôr ani nechceli vyskúšať. Preto sa nebojte skúšať aj šaty, ktoré vás na vešiaku až tak neoslovili, možnože práve oni sú tie pravé. Hovorí sa, že keď nájdete tie pravé šaty, pocítite nával emócii a rozplačete sa. Skutočnosť je však taká, že naozaj máloktorá nevesta to zažije. Preto, ak sa vám nejaké šaty veľmi páčia, ale záplava sĺz neprichádza, nebojte sa. Väčšina neviest vyberá šaty podľa toho, ako sa v nich cítia, ako sa im páčia a ako im sedia. Všímajte si tieto faktory a určite nájdete tie pravé aj vy.

Trvanie

Skúška svadobných šiat trvá približne 60 minút.

Šaty

Počet skúšaných šiat je 4 - 5.

Počet osôb

Maximálny počet osôb: nevesta + 2 osoby.

Adresa

Belanského 2291, Kysucké Nové Mesto
( na 1. poschodí Terno - Coop Jednota )

Rezervujte si termín

Načítavam kalendár...captcha

Ak ste si vybrali šaty na požičanie ich úhrada je rozdelená na 2 časti. Záloha je 100- 200€. V prípade, že svoju rezerváciu budete neskôr chcieť zrušiť záloha je nevratná. Zvyšný doplatok za Vaše šaty sa uhrádza v deň, keď si šaty preberáte a odnášate na svoju svadbu. Platiť sa dá u nás v hotovosti.

Pomáhame plniť svadobné sny

Už od roku 1995

Najväčším zadosťučinením je spokojnosť našich neviest.

dress

Najkvalitnejšie materiály

U nás nájdete veľký výber nádherných šiat z rôznych materiálov.

Šaty na mieru

Ponúkame možnosť výberu šiat ušitých na zákazku podľa vašich predstáv

Nákupný košík